Polecają nas

„Szkoła na prawdę godna polecenia. Duża ilość materiałów, powtórek. Atmosfera miła i przyjacielska połączona z efektywną nauka języka angielskiego. Od czasu kiedy Tomek zaczął chodzić na zajęcia, już nigdy nie miał problemu z odrabianiem zadań domowych, a wręcz robił je szybko i z ochotą.”

~ mama 11-letniego Tomka 

„Cierpliwi, profesjonalni, motywujący do pracy lektorzy oraz wiekla różnorodność form i metod pracy sprawiła że wreszcie nauczyłem się angielskiego! I to w jak szybkim czasie!”

~ Adam, 28 lat

„Moim zdaniem dużym atutem podczas zajęć był fakt niewielkich grup. W takich warunkach dużo lepiej można zdobywać wiedze i ośmielić się, aby używać swobodnie języka. Poza tym zajęcia są świetnie prowadzone, na naprawde wysokim poziomie. Wszystko przygotowane idealnie pod ucznia !”

~ tata 8-letniego Pawła

„Nic dodać, nic ująć ! Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego sprawiły że syn już jest lepszy od nas!”

~ rodzice 8- letniego Mateusza

„Polecam naukę języków obcych w Studium Języków Obcych Access. Moja córka uczęszcza już na zajęcia 3 rok i nie wyobrażam sobie jej tam nie posyłać. Przychodzi z nich zawsze taka uśmiechnięta i od razu chce się podzielić ze mną wszystkim czego się dowiedziała !”

~ mama 10-letniej Pauliny

„Bardzo miło wspominam zajęcia. Nauka w świetniej atmosferze, skutkiem czego były same 5-tki na świadectwie. Na prawdę przeogromnie dziękuje za pomoc!! Pozdrawiam moją grupę!”

~ Liliana, 16 lat

„Myślę, że warto zapisać się na kurs językowy do tej szkoły. Wszystkie zajęcia były bardzo ciekawe, rozbudzały wyobraźnię i sprzyjały zapamiętywaniu. Nauczyciel podchodził do każdego ze zrozumieniem i cierpliwością. Każde zajęcia super wspominam!”

~ Ola, 12 lat

„Zajęcia w tej szkole są bardzo dobrze przygotowane, dostosowane do wieku, możliwości oraz potrzeb rozwojowych dziecka. Syn chodzi na nie razem z kolegami juz od 2 lat.”

– tata 7-letniego Marka

„Jestem zachwycona postępami dziecka po uczęszczaniu na kurs. Bardzo wiele dobrego on wniósł. Przede wszystkim podobało mi się, że mogę monitorować postepy dziecka, jako że na dwóch zajęciach była postawiona kamerka. Poza tym kiedy tylko chciałam mogłam dzwonić do lektorki i pytać jak radziła sobie Julka na zajęciach. Wszystko było dokładnie tak jak mówili w ofercie kursu! Z całego serca polecam !”

~ mama 11-letniej Julii

„Poziom kursów, jego godziny i program dokładnie odpowiadał naszym oczekiwaniom. Bardzo prefesjonalna szkoła i lektorzy. Polecamy!”

– rodzice 8-letniej Joanny

„Kursy godne polecenia! Mogłabym wymieniać same plusy. Że lektorzy bardzo mili, przyjaźni, pomocni. Że godziny zajęć dostosowane idealnie pod plan zajęć dziecka. Do tego ciekawe, motywująco prowadzone lekcje. Co powiedzieć – super!”

~ mama 6-letniej Eli

„Nauczyciele Studium Języków Obcych zarazili mnie zapałem do nauki języków, utwierdzili w przekonaniu, że wytrwałość i systematyczność to jedyny klucz do sukcesu! Serdecznie polecam !”

– Magda, 19 lat